AVENDER üyeleri kahvaltıda buluştu

AVENDER üyeleri kahvaltıda buluştu

Avcılar’ın en önemli Sivil Toplum Kuruluşlarının başında gelen Avcılar Engelliler Derneği (AVENDER) hafta sonu engelli bireyleri ve ailelerini ile birlikte kahvaltıda bir araya geldi.

Avcılar’ın en aktif STK’larının başında gelen ve yaptığı etkinliklerle adından sıkça söz ettiren AVENDER üyeleri hafta sonu kahvaltıda buluştu. Her hafta düzenlediği etkinliklerle yaklaşık 300 kişilik aile ve engelli bireyleri ile birlikte unutulmaz bir gün yaşatan AVENDER pandemi dolasıyla sosyal mesafe kuralları çerçevesinde Başkanı Ahmet Halit Vardar AVENDER üyelerini kahvaltıda buluşturdu.

AVENDER Başkanı Ahmet Vardar yaptığı açıklamada, bu etkinlikleri sürdürmeye devam edeceklerini belirtirken, ‘Bugün çok önemli bir gün. Aylardır çocuklarımız pandemi nedeniyle evlerinde gerçekten bunaldı. Birde bu bireylerin ailelerinin durumunu düşünün. Sosyal mesafe kurallarına uyarak sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirdik. Hayırsever vatandaşlarımızın desteği ile kahvaltıda bir araya geldik. Canlı müzik eşliğinde sıkılan engelli çocuklarımızı ve ailelerini keyifli bir gün yaşamalarını istedik. Bir gün de olsa onların sevinci görülmeye yeter. Katkı sunan tüm dostlarımıza bir kez daha aileler adına teşekkür ediyorum. Etkinliklerimiz her hafta devam edecek’ dedi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.